Srpen 2013

Pokemon X/Y pro PC?

31. srpna 2013 v 18:06 | Lukáš "Fang" Fangovich
Jak jistě víte, vydání hry Pokémon X/Y čeká za dveřmi, a ti, kdo nevlastní Nintendo 3DS a ani jej neplánují koupit již jistě obhlíží, kde by mohli X/Y stáhnout. Má to ovšem háček - tato hra nebude podporována oblíbeným emulátorem DeSmuME..

Pokemon Yellow, Red & Blue

31. srpna 2013 v 9:50 | Lukáš "Fang" Fangovich

Pokemon Yellow, Red & Blue

Pokemon Yellow to všechno začalo, ta velká Pokémonní mánie, která si získala miliony fanoušků, a hodně z těchto fanoušků se dostalo do spárů této Pokémonní ságy jedním ani ne slovem - Pika. Proč si tedy nenastartovat emulátory a nepustit se do výhně Pokémonních soubojů s Pikachuem, Bulbasaurem, Charmanderem nebo Squirtlem na Vaší straně a tak se stát Mistrem Pokémonu?

TCG | Co je třeba pro začátek | 1

29. srpna 2013 v 17:17 | Lukáš "Fang" Fangovich |  Jak hrát Pokémon TCG
Ahoj! Vítám Vás u série článků Jak hrát karetní hru Pokémon! V této rubrice si řekne, co je třeba pro začátek, jak hrát a vysvětlíme vše potřebné. Doufám, že se Vám to bude líbit a že toto pochopíte.

Co potřebujeme do začátku?

- 60-ti karetní hrací balíček
- Minci/Kostku
- Žetony zranění, otravy a popálení
- Umět alespoň trochu anglicky
- Hrací plán (nepovinné)

Nejdříve, než se pustíme do balíčku a ostatních věcech bychom si měli ujasnit, co koupit. Ovšem - to probereme v samostatném článku. V příštím díle si povíme něco o balíčku - co ho skládá a vše potřebné - bude to delší článek, proto byl tento tak krátký.

Proč bych měl(a) navštěvovat tento blog?

28. srpna 2013 v 15:05 | Lukáš "Fang" Fangovich
MewtwoAhoj. Můj blog je jen jeden z mnoha. Blogů a webů zaměřených na pokémony je spousta, a je spousta dobrých (např. become-a-master-of-pokemon, pokemon-guru nebo třeba pokemaniak). Takže proč by jste měli chodit zrovna na tento blog? Budu zde dávat různé mé postřehy, pokémonní zajímavosti, stažitelné věci, ale i různé věci o seriálu nebo karetní hře. Skrátka, všechen pokémon na jednom místě. Ano, toto má spousta stránek, ale u mě to bude po mém. Doufám, že tomuto blogu příjdete "na chuť" a budete pravidelní návštěvníci.

Vítejte v Pokémonním světě!

28. srpna 2013 v 13:42 | Lukáš "Fang" Fangovich
Kalos starters!Ahoj! Mé jméno je Lukáš, ale říkám si Fang. Zajímám se o Pokémony, to je taky důvod, proč tento blog vznikl. Budu zde dávat různé novinky, věci na stažení, ale i něco o karetní hře, o kterou mám v poslední době nebývalí zájem. Doufám, že se Vám tu bude líbít, a že sem budete rádi chodit. Na menu se pracuje, takže prosím, mějte strpení. A co pozadí, líbí se Vám? Mohu říci, že na toto pozadí jsem pyšný (stejně tak jako na pozadí 4Plays (ba i více)).
Kopírování striktně zakázáno! Používat můžete jen věci s výslovným souhlasem administrátora (pak bude uveden zdroj) a nebo kde je na konci článku napsáno (Volně šířitelné - nemusíte uvádět zdroj a můžete libovolně kopírovat). Nelegální zkopírování textu povede k nahlášení na blog.cz!
Hlavní admin: Lukáš "Fang" Fangovich
Team Flare by Fangsoft (c)
Datum založení: 28.8.2013