Pokemon X/Y pro PC?

31. srpna 2013 v 18:06 | Lukáš "Fang" Fangovich
Jak jistě víte, vydání hry Pokémon X/Y čeká za dveřmi, a ti, kdo nevlastní Nintendo 3DS a ani jej neplánují koupit již jistě obhlíží, kde by mohli X/Y stáhnout. Má to ovšem háček - tato hra nebude podporována oblíbeným emulátorem DeSmuME..

Hra Pokémon X/Y bude plně v 3D režimu, takže se již můžeme rozloučit se starým výškovým pohledem. Nejdříve to asi bude nezvyk, ale jednou to přijít muselo - a já jsem rád. Ale nevlastním Nintendo 3DS, takže se spoléhám na počítač, avšak emulátor DeSmuME, na kterém jsme dodnes mohli hrávat Pokémon Black/White a další hry určené pro Nintendo DS, neobsahuje funkci 3D. Doufáme, že DeSmuME tuto funkci přidá, nebo uvolní nový emulátor (což je možné, protože poslední update (0.9.9) stávajícího DeSmuME se datuje na 30. duben). Taky je možnost, že DeSmuME do nové verze (1.0.0) přidá 3D systém. Nicméně na nic se nebudeme spoléhat a tak musíme najít jiný emulátor. Dnešek jsem strávil hledáním nějakého, když jsem ale našel slibný, který fungoval, vyskytl se menší problém (survey). Již jsem se zeptal na 2 facebookových stránkách Pokemon Champion N (populární stránka specializovaná na Pokémony a i pokémonní hry) a CoolROM (stránka, kde si můžete stahovat jak emulátory tak hry), zda existuje nějaký dobrý 3DS emulátor, avšak zatím bez odpovědi. No, nezbývá nic jiného než čekat.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kočka blader Kočka blader | Web | 15. září 2013 v 20:08 | Reagovat

Hrát na 3DS, mi přijde mnohem lepší zážitek. A k tomu 3D, bude to nezvyk, ale stojí to za to! :)

2 Peťas Peťas | 16. prosince 2013 v 13:48 | Reagovat

Zdar chci se zeptat jestli už je nějaká možnost někde stáhnout pokemon x a y plnou hru a ještě nějaký fungující emulátor pro PC..? Díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Kopírování striktně zakázáno! Používat můžete jen věci s výslovným souhlasem administrátora (pak bude uveden zdroj) a nebo kde je na konci článku napsáno (Volně šířitelné - nemusíte uvádět zdroj a můžete libovolně kopírovat). Nelegální zkopírování textu povede k nahlášení na blog.cz!
Hlavní admin: Lukáš "Fang" Fangovich
Team Flare by Fangsoft (c)
Datum založení: 28.8.2013