Pokemon Yellow, Red & Blue

31. srpna 2013 v 9:50 | Lukáš "Fang" Fangovich

Pokemon Yellow, Red & Blue

Pokemon Yellow to všechno začalo, ta velká Pokémonní mánie, která si získala miliony fanoušků, a hodně z těchto fanoušků se dostalo do spárů této Pokémonní ságy jedním ani ne slovem - Pika. Proč si tedy nenastartovat emulátory a nepustit se do výhně Pokémonních soubojů s Pikachuem, Bulbasaurem, Charmanderem nebo Squirtlem na Vaší straně a tak se stát Mistrem Pokémonu?

Série pokémonů se proslavila díky televiznímu programu, dále si publicitu rozšířila i za hranice karetních her a na konec i na v té době primitivní zařízení zvaná Gameboy Color. Nyní si ale díky šikovným emulátorům můžete pustit hry z doby kdy Pokémon byl ještě v plenkách i na Vašem počítači!
Pokemon Yellow pojednává o mladém chlapci - Redovi, který žije v malém městečku Palet Town (Oblázkové město) který se chce stát trenérem pokémonu. Když jednoho dne příjde den, kdy má dostat svého pokémona, žádný na něj již nezbyde - jediného pokémona, který byl na stole si vzal Redův úhlavní nepřítel - Green. Nicméně, Profesor Oak má ještě záložní zbraň a to v podobě oblíbeného žlutého pokémona - Pikachua! Hned poté, co dostanete Pikachu si dáte souboj se svým rivalem. Pak budete muset jít do nejbližšího města a tam ukořistit balík určený pro Profesora Oaka, který mu máte donést. Ale to bych předbíhal. Pokemon Yellow rovněž obsahuje malou zvláštnost - pocity Pikachu. Toho se můžete zepat jak se cítí. Malý žluťoučký kamarád za Vámi rovněž bude chodit, protože nemá rád pokébally, takže Vás bude všude doprovázet. Cestou budete potkávat spousty přátel i nepřátel, budete se stýkat s nebezpečným týmem Rakeťáků (Team Rocket) a budete navštěvovat stadiony - jeden po druhém aby jste se dostali tam, po čem všichni trenéři pokémonu touží - do ligy oblasti Kanto!
Na Vaší výpravě Vás čeká 151 různorodých pokémonů a nespočet hodin zábavy!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Kopírování striktně zakázáno! Používat můžete jen věci s výslovným souhlasem administrátora (pak bude uveden zdroj) a nebo kde je na konci článku napsáno (Volně šířitelné - nemusíte uvádět zdroj a můžete libovolně kopírovat). Nelegální zkopírování textu povede k nahlášení na blog.cz!
Hlavní admin: Lukáš "Fang" Fangovich
Team Flare by Fangsoft (c)
Datum založení: 28.8.2013