Září 2013

Doublade oznámen!

25. září 2013 v 17:40 | Lukáš "Fang" Fangovich
Je to nějakou tu dobu, co byl oznámen pokémon Honedge. Chvilku na to byla oznámena růžová evoluce - Duoblade! Co na to říkáte vy?
Mě se Doublade náramně líbí. Nicméně kdyby mi to ukázali dříve, říkal bych, že je to děs. Ale když jsem si zvykl na Honedge, tak je to hezké. Ale jak se bude vyvíjet? Asi normálně, ale byla by zajímavá změna - sloučení pokémonů, a tak by Duoblade vznikl. Jaký názor na to máte Vy?

Pokémoní hry ke stažení

22. září 2013 v 8:47 | Lukáš "Fang" Fangovich
Chcete si zahrát nějakou starší pokémonní hru, která se už jen těžko shání? Žádný problém, zde je řešení - stáhněte si je zde! Jsou tu hry od Kanta do Unovy, od Red po White 2, od Gameboy po Nintendo DS!
Hry si můžete stáhnout kliknutím na nadpis - všechny i s emulátorem, nebo po jednom.
Poznámka: Pro vybalení hry potřebujete nějaký program (WinRAR, 7zip,..) - volně stažitelný zde.
Hru spustíte tak, že otevřete emulátor a stisknete "CTRL + O", pak vyberete hru (koncovka .gbc/.gba/.ds) a hrajete.

Co chcete na blog?

21. září 2013 v 16:24 | Lukáš "Fang" Fangovich
Ahoj, už je tomu pár dní, co jsem na blog nic nepřidal. Nemám totiž inspiraci, takže - co mám dávat na blog? Děkuji moc :)

Redova cesta za šampionem - Díl 19

17. září 2013 v 15:45 | Lukáš "Fang" Fangovich
Fajn, jsem na stadioně a budu se motat v kruzích. Bylo to jednoduché - Kogu jsem porazil docela rychle. Pak jsem šel do Safari zone, musím si zajít pro Surf. A jinde bydlet nemůže?!
Tohle mi chvilku trvalo, ale zvládl jsem to. A teď abych si chytl nějakého potřebného pokémona..
A teď rozepíšu, koho jsem si v Safari Zone chytil!
Paras, Nidoran (m), Nidorino, Doduo, Exeggcute, Nidorina
Budu muset na netu najít, kdo se hodí proti dalšímu stadionu a pak to trošku vyexpit..

Redova cesta za šampionem - Díl 18

16. září 2013 v 15:25 | Lukáš "Fang" Fangovich
Děda mi dal PokéFlute, takže můžu vzbudit Snorlaxe. Bomba! Bohužel jsem si ho nechytl, Faintnul. Bomba.. Jeden člověk mi dal prut, takže si asi zarybyřím, no ne? Jenže pokémoni byli slabý, tak jsem toho nechal. Když jsem opět měl pevnou půdu pod nohama, bylo zde zase hodně trenérů. Mě už to fakt leze krkem..
Chytl jsem si Venonotat, jen tak, z prdele... další pokémon, který proti Psychyckým nemá ani žádnou šanci! Pak jsem si aji chytl Ditta, no snad ten bude mít šanci..
Dorazil jsem do města, duchové čekají! Nebude to žádný problém, Butterfree je zničí.

Redova cesta za šampionem - Díl 17

16. září 2013 v 15:05 | Lukáš "Fang" Fangovich
Z města duchů jsem šel rovnou po vodnatém mostě. Bylo tu pár rybářů - žádný problém. Bohužel cestu opět blokoval Snorlax, takže jsem zpět v městě duchů a je čas si chytit nějakého ducha!
Věží jsem rychle prolétl, našel jsem i toho ducha. Super, to je věc za mnou, ale já chci nějakého pokémona! Taky se mi objevil Hunter level 21. Samozřejmě - Butterly použila Gust a najednou Critical hit. Fůůů! Nakonec se objevil Hunter lvl 20, a toho jsem chytil! YES! Nakonec mi to nebude platné, protože má slabost na Psychycké pokémony. No super...
Na vrcholku věže byli rakeťáci, ale ti byli lehcí. já musím hledat nějakého Temného pokémona nebo Butterfree naučit nějaký Temný/Hmyzí útok. Great..

Redova cesta za šampionem - Díl 16

15. září 2013 v 14:35 | Lukáš "Fang" Fangovich
Vyšel jsem z města a šel jsem brankou. Hlídač uviděl čaj, vypil ho a byl rázem šťastný. Mé teorie o původu čaje se staly realitou. Fajn, teď jsem v největším městě regionu Kanto!
Je tu jeden stadion a jeden cosi, kde jsou bojový pokémoni. Super, vytasme Butterfree a vrhněme se na coby stadion! Prolétl jsem tím fakt rychle. Na výběr mám Hitmonchana nebo Hitmonlee! Já si vybral Hitmonchana. Tak, je čas sevrátit do toho města duchů, no ne?

Redova cesta za šampionem - Díl 15

15. září 2013 v 14:25 | Lukáš "Fang" Fangovich
Byl jsem v obchodě a tam si nakoupil nějaké věci. Nyní jsem na cestě do toho Manison. Jedna hodná babička mi dala čaj. Bůh ví, z čeho ten čaj je. Byliny jako byliny. Pak jsem vyšel na střechu obchoďáku a koupil drink jedné malé holce. Ta mi dala 3 různé TM.
A přiznejte si, že jste ukončili větu po "Ta mi dala."
Šel jsem tedy do Game Corneru. Tak jsem si promluvil s nějakým rakeťákem. Ten se mnou chtěl bojovat, tak jsem bojoval, on ustoupil a já si přečetl ten příšernej plakát. Hele, páčka! Sešel jsem tedy po schodech dolů. Celým komplexem jsem prošel docela rychle. Přišel čas na souboj s Giovannim, sbohem Pikachu.
Nazdar Raichu! Vyléčím si pokémony a je čas se na to vrhnout. Nakonec to nebylo tak těžké, vyhrál jsem jen s pomocí Venosaura. A Giovanni si zapomněl Silph Scope, jdeme do města duchů!

Redova cesta za šampionem - Díl 14

14. září 2013 v 13:52 | Lukáš "Fang" Fangovich
Z města duchů jsem vyšel západně, tady bylo pár trenérů. Slaboši. Po chvilce cesty jsem se ocitl v Celadon city. Hezké městečko. Je tady největší nákupní centrum, takže bych se tam měl časem podívat. Taky je tu jakýsi travní stadion, takže to je super, jde se na něj! Stadion byl jednoduchý, Butterfree to zvládla sama. Nazávěr se stalo i něco neočekávatelného - Ivysaur se vyvinul! Super, a vzhledem k tomu, že jsem gamebler, jdeme do Rakeťácké herny!

Redova cesta za šampionem - Díl 13

14. září 2013 v 13:31 | Lukáš "Fang" Fangovich
Ihned jsem si zašel do Duchově věže pro nějakého pokémona - ať to mám z krku. Při cestě jsem pochopitelně narazil na Greena. Porazil jsem jej bez problému. Hehe, blbec. Po chvilce jsem narazil na ducha. Poslal mě pryč, tak jsem šel. Nu co, vrátím se později a ducha Cubonovi matky zachráním. Nakonec jsem zjistil, že žádného pokémona nepotkám. Vzhůru do dalšího města!

Redova cesta za šampionem - Díl 12

14. září 2013 v 13:26 | Lukáš "Fang" Fangovich
V tý jeskyni byla tma jak v prdeli, proto jsem nějakého pokémona naučil Flash. Nakonec to padlo na Pikachua, takže jsou to nahradil místo Double Teamu. Při pokusu chytit Onixe mi faintnul Pikachu a Butterfree. Stejně jsem to ničil, takže jsem byl vzteky bez sebe a musel do centra. Blbej Onix.
Po chvilce jsem vylezl z tunelu. Konečně světlo! Po chvilce cesty jsem dorazil do "Města duchů"!

Zbyteční pokémoni? Ano, existují

13. září 2013 v 20:49 | Lukáš "Fang" Fangovich
Když si řeknete pokémon, vybaví se vám asi přes 300 pokémonů. Když zapojíte své závity, tak jich vyjmenujete asi 550. Ale existují pokémoni, o kterých víme - ba dokonce i nevíme - že existují a jsou zbyteční. Jen se podívejte!

Jak se pokémoni rozmnožují?

13. září 2013 v 20:28 | Lukáš "Fang" Fangovich
Je to zajímavá otázka - víme, že jsou to Vejcorodí - ale opravdu rodí? Jak to s nimi je?
Vše popořadě, víme, že se Pokémoni líhnou. Ale jak sakra vznikají? Je to čistě z lásky, kdy se dva pokémoni chytnou za ruce, použijí Ultraláskový útok a vytvoří vajíčko, o které se pak matka stará, nebo je to jako ve skutečnosti (což si neumím představit třeba u Ditta)? Já si myslím, že ta možnost první, ikdyž je bizardní, tak snad jediná logická. No a jak to je - může Garchomp spojit "síly" např. se Salamancem? Nemyslím si. Pokémoni mohou vzniknou pouze ze stejného druhu nehledě na evoluci, takže..
Ivysaur (f) + Venosaur (m) = Bulbasaur (?)
Turtwig (f) + Chicorita (m) = ---NIC---
Jaký názor zastáváte Vy?

Legendy nejsou jedinečné aneb má teorie

13. září 2013 v 16:31 | Lukáš "Fang" Fangovich
Jistě také znáte ze seriálu bájné legendy - např. Zekrom, Reshiram a Kyurem. Nicméně tyto legendy jsou jedinečné - to znamená, že na celém světě je pouze jeden takovýto tvor. To ve mně budí docela depresi - že je pouze jeden, proto jsem si udělal vlastní řešení. Minilegendy!

Redova cesta za šampionem - Díl 11

13. září 2013 v 13:07 | Lukáš "Fang" Fangovich
Tak tedy je čas se vrátit do města, kde leží dům, který šikovně někdo vykradl. Tam totiž místo toho, abych šel na jih půjdu na západ, tam by měl být ten tunel, nebo co. Mezitím jsem se šel podívat na Drowzeeho, vzrostl o 3 levely. Nic moc, ale chvilku ho tam ještě nechám. Vzhledem k tomu, že už mě štvalo, že Butterfree je na levelu 23 a neumí Vzdušný útok, naučil jsem ji Areal ace. Super!
Po chvilce jsem došel do pokémonního centra. JE tady ještě nějaká tráva, tak se do ní podívám. A pak vzhůru do toho kamenného útvarů!

Redova cesta za šampionem - Díl 10

13. září 2013 v 12:48 | Lukáš "Fang" Fangovich
Když jsem prošel skrz Diglettí tunel, tak mi jeden profesor v bráně řekl, že když seženu 10 pokémonů, dá mi Flash. A to se mi bude opravdu hodit. Takže - Catching TIME! Prošel jsem jednou branou východně. A vida, spal tam Snorlax! Takže tudy cesta nevede. Když jsem šel branou nahoru - tedy do 1. parta, podíval jsem se dalekohledy. Z jednoho pohledu jsem usoudil, že dostat se z Cerulean city do Lavender city je skvělý Rock tunnel a z druhého pohledu to, že ten Snorlax musí vážit snad 10 metráků! Hned co jsem vyšel z brány chytl jsem Ekanse. Cool, ještě jednoho! Po chvilce chození jsem našel Drowzeeho level 11, nic moc, ale je to pokémon. Ale nechci ho expit, zajdu si do školičky!
Přes Diglett tunnel jsem se dostal na Route 2, a zašel jsem za tím profesorem. Teda pomocníkem. Dal mi flash, super, můžu se vydat do toho rock tunnelu ať je kde je!

Redova cesta za šampionem - Díl 9

13. září 2013 v 12:19 | Lukáš "Fang" Fangovich
Jakmile jednou výjdeš z lodi, už se tam nevrátíš. To je fuk, vše co se dalo jsem ukradl. CUT jsem naučil Digletta místo Scratch. No, vyléčil jsem si pokémony a vydal na stadion. Trenéry jsem porazil bez problému. Když jsem vyhazoval číslo, které mi dal jeden trenér - jistě úchyl - všiml jsem si, že v koši je páčka. A shodou náhod - lídra střeží 2 lasery. Budu se hrabat v koši! Všechny páčky jsem zmáčl. A byl čas na Lt. S-něco.
Zápas jsem vyhrál bez problému, Voltorba a Pikachu jsem si dal OHKO, to Raichu byl problém - který jsem zvládl. Po zápase se stalo něco - krotopřísněbožího - Diglett se vyvinul! Dugtrio je borec. Potom jsem si šel odpočinou do centra. Co mě ale čeká teď, je asi ve hvězdách.

Redova cesta za šampionem - Díl 8

13. září 2013 v 12:00 | Lukáš "Fang" Fangovich
Vyléčil jsem si pokémony a zvedám kotvy na S.S. Marine. Nejdříve jdu vybrakovat pokoje, prej okypujou bohatstvím. Nejdříve jsem šel na palubu, tady bylo pár mořských vlků, všechny jsem proškolil - Pikachuem, samosebou. V jedné kautě mi řekl jeden pán, že CUT seženu u Kapitána. No, mám trochu strach..
Bylo tam hodně trenérů, už v nějaké 5. kajutě dostal Diglett lvl up, takže už je 24ka. Ale je čas se soustředit na jiného pokémona, Butterfree, kupříkladu. A bomba, vešel jsem na špatné místo a opět Green. To abych ho znova porazil. A to už mi Pikachu i Diglett padl! No co, porazím ho tak či tak. Během zápasu se navíc Ivysaur naučil Razor Leaf. To už jsem neřešil, prohrál jsem. FUUUU!
Na lodi jsem pak potkal dívku, která mě nechala se prospat a tím si vyléčit pokémony. Bůh ví co se dělo během toho spánku. No a zase Green. Tentokrát jsem ale na něj byl připraven. Vyhrál jsem bez sebemenšího problému. A ten pitomec Green odešel. Myslím že skoro brečel. Há há! Kapitán mi pak dal HM01 - CUT. Super, takže jdeme posekat pár stromečků!

Redova cesta za šampionem - Díl 7

12. září 2013 v 11:42 | Lukáš "Fang" Fangovich
Na Route 6 bylo pár trenérů, všechny jsou porazil, jak jinak. Musel jsem se ale stavit po pokécentra, né že by ti trenéři byli slabí. A konečně, Viridian City. Tady je trenér stadionu nějaký Lt. Sourge? Nevím a je mi to fuk, musím si chytit nějakého zemního pokémona. Vzhůru do Diglettího tunelu! Mno super. Po chvilce jsem našel Digletta úrovně 19, takže jsem si ho chytil, a je čas si ho nafarmit! Náhle jsem se ocitl na Route 11 kde bylo hodně trenérů a pokémonů. Přeci jen bych si mohl chytit dalšího - psychyckého pokémona! Ale nejdříve zničit všechny trenéry s Diglettem.. hmpf. Po porážce všech tamních trenérů měl Diglett level 23. Šikovný kluk! Je čas jít na tu S.S. věc. Jo ták, tak ona je to loď, super.

Redova cesta za šampionem - Díl 6

12. září 2013 v 11:20 | Lukáš "Fang" Fangovich
Ode dneška už budou kratší díly 2x denně.
Tak jsem se vrátil do města. Vyléčil si pokémony a co nevidím, policie ráčila uhnout. Šel jsem do domu. Někdo to tu moc pěkně vyloupil a nezanechal po sobě ani stopy. Lupič s mozkem Slowpoka. Když výjdu tou pohlednou dírkou v domě, čeká na mě Buzz Rakeťák. Slaboch. Na druhou stranu dal mi TM28. Vydal jsem se tedy jižně a seskákal po terase. A co nevidím? Pokéškolku. Moji pokémoni jsou ale silní, takže je mi líto, seru vám na to a jdu dál. Šel jsem branou kde stál hlídač, nechtěl mě pustit. Nu co, musím jít jinudy. Ale ještě si pofarmím moje pokémony, aby byli silnější. Vešel jsem do baráku poblíž té branky, kde vládne mrzutý policista. A hle - je tam průchod! Objevil jsem se na Route 6, kde je poměrně dost trávy, super, pofarmíme!
Kopírování striktně zakázáno! Používat můžete jen věci s výslovným souhlasem administrátora (pak bude uveden zdroj) a nebo kde je na konci článku napsáno (Volně šířitelné - nemusíte uvádět zdroj a můžete libovolně kopírovat). Nelegální zkopírování textu povede k nahlášení na blog.cz!
Hlavní admin: Lukáš "Fang" Fangovich
Team Flare by Fangsoft (c)
Datum založení: 28.8.2013