Legendy nejsou jedinečné aneb má teorie

13. září 2013 v 16:31 | Lukáš "Fang" Fangovich
Jistě také znáte ze seriálu bájné legendy - např. Zekrom, Reshiram a Kyurem. Nicméně tyto legendy jsou jedinečné - to znamená, že na celém světě je pouze jeden takovýto tvor. To ve mně budí docela depresi - že je pouze jeden, proto jsem si udělal vlastní řešení. Minilegendy!

V podstatě - tady je teorie, jak tyto Minilegendy vznikly. Když se vědcům podařilo získat DNA všech legendárních pokémonů. rozhodli se tyto pokémony naklonovat se stejným cílem jak naklonovali Mewa na Mewtwova. Nicméně se experiment příliš nepodařil, ve většine případů byli tyto legendy menší než jejich originály a nebyly tak silé, nicméně měli něco, co originál nemá a ani by nijak nevyučil - mají pohlaví - tzn. že mají schopnost reprodukce. Po té, co zjistili, že není žádná možnost, jak udělat silnější kopie, vzdali tento experiment a minilegendy vypustili do různých koutů světa.
Abych vysvětlil velikost těchto pokémonů - Zekromova normální velikost je 2.9 metrů, nicméně minilegenda tohoto pokémona dosahuje výšky 2.1 metrů - takže ji od originálu poznáte.
Co se počtu týče - k roku, kdy toto klonování začalo bylo ve světě jen hrstka - opět si dáme jako příklad Zekroma, těch bylo ve světě asi 9 - a to v regionech Unova, Kalos a Algus. Nyní jich bylo napočítáno něco přes 40 - a to experiment začal před více než 15-ti lety - to dokazuje, že se tyto legendy erodí tak rychle jako ostatní pokémoni.
Jaký máte Vy názor na legendy, věříte také na "minilegendy" nebo zastáváte názoru jedinečnosti? Napište to do komentářů!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 piki piki | 13. září 2013 v 18:06 | Reagovat

Hm... ok ale ako potom vysvetlíš to, že Ditto je klon Mewa?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Kopírování striktně zakázáno! Používat můžete jen věci s výslovným souhlasem administrátora (pak bude uveden zdroj) a nebo kde je na konci článku napsáno (Volně šířitelné - nemusíte uvádět zdroj a můžete libovolně kopírovat). Nelegální zkopírování textu povede k nahlášení na blog.cz!
Hlavní admin: Lukáš "Fang" Fangovich
Team Flare by Fangsoft (c)
Datum založení: 28.8.2013