Nuzlocke - Díl 11 - Po přestávce

11. září 2013 v 17:24 | Lukáš "Fang" Fangovich
Pár dní jsem odpočíval, neměl jsem náladu na nějaké zápasy. Dost jsem uvažoval, jestli mám pokračovat, nechci pokémony ztrácet a vím, že to bude už jen těžší a těžší.
Když jsem byl na vršku, kde byla lanovka, porazil jsem pár trenérů. Bohužel, lanovka nemůže jet. Škoda!
Šel jsem tedy do jeskyně. Tu jsem poměrně rychle přešel, bylo tam pár Koffingů, ale těm jsem se radši vyhnul, přidělali by mi obrovské trable. V zápase s jednou trenérkou Lind vyhrál na plné čářě. Dostal úrověň 22 a.. vyvinul se! Swellow je úžasný, jistě bude silný. Když jsem šel na východ a pak severně, někoho jsem potkal.
Byl to kluk, který stál u docela vysokého stromu. Řekl, že si v tom stromu mohu udělat základnu. No, proč ne. Taky mi dal TM Secret Power, to se taky dá použít.
Moje základna je docela útolná, ale nevím, jak si ji mám zařídit. To je fuk. Jedna babička mě u ní nechala přespat, vyléčím si tak své pokémony. To se opravdu hodí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Kopírování striktně zakázáno! Používat můžete jen věci s výslovným souhlasem administrátora (pak bude uveden zdroj) a nebo kde je na konci článku napsáno (Volně šířitelné - nemusíte uvádět zdroj a můžete libovolně kopírovat). Nelegální zkopírování textu povede k nahlášení na blog.cz!
Hlavní admin: Lukáš "Fang" Fangovich
Team Flare by Fangsoft (c)
Datum založení: 28.8.2013