Nuzlocke - Díl 7 - Cesta do Dewfortu!

9. září 2013 v 16:20 | Lukáš "Fang" Fangovich
Po zápasu jsem šel do centra, pak za panem Barneym. Pan Barney je ten pán, kdo má Peeka. Krom toho má loď, tou se povezu na docela blízký ostrov, na kterém leží město Dewfort. Tamní GYM Leader má bojové pokémony, takže to bude nepochybně náročný souboj. Proto mám za cíl vyexpit Linda a pokusit se vyexpit Trikimeese na úroveň 16, aby se vyvinul a uměl silné psychycké útoky, které mi proti tomuto stadionu pomůžou. Navíc mi prezident pan Stone předeal dopis, který musím doručit. Bude to opravdu zajímavé, moc se těším!
Někde u Cesty 105 - což je námořní cesta mi zavolal taťka. Je fajn, že s ním teďka můžu volat, ale to je mi teď jedno. Hurá do jeskyně! Mimochodem tu není market, nu co, stejně bych to nevyužíval.
První pokémon, kterého jsem v jeskyni potkal byl Geodude. Napoprvé jsem ho nechytil, ale po pár dalších Geodudech byl můj! Kalju bude silný. Ale ne hned, budu ho muset řádné vyexpit.
Po chvilce jsem došel k panu Stevenovi. Předal jsem mu dopis. On mi na oplátku předal TM Steel Wing. To je skvělé!
Neměl jsem náladu na expení, takže půjdu hned na stadion. A to co nedokážu tady dokážu dále.
Po chvilce měl Trikimees level 14, ale to je málo. Musím jít do jeskyně a vyexpit si své pokémony!
A bylo to tady, po chvilce expení se Trikimees vyvinul! Nicméně ještě nepůjdu na stadion, musím vyexpit další pokémony a Trikimeese.
V jeskyni jsem zůstal už jen dalších pár minut. A konečně to nastalo. Byla tma, takže jsem toho moc neviděl, ale.. Murk se vyvinul! Beautifly je nádherná! I tak tady ale zůstanu, západ na stadionu bude velice náročný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Kopírování striktně zakázáno! Používat můžete jen věci s výslovným souhlasem administrátora (pak bude uveden zdroj) a nebo kde je na konci článku napsáno (Volně šířitelné - nemusíte uvádět zdroj a můžete libovolně kopírovat). Nelegální zkopírování textu povede k nahlášení na blog.cz!
Hlavní admin: Lukáš "Fang" Fangovich
Team Flare by Fangsoft (c)
Datum založení: 28.8.2013