Nuzlocke - Díl 8 - Stadion bojových pokémonů a sbohem

9. září 2013 v 16:58 | Lukáš "Fang" Fangovich
Tak je to tady. Pokémony jsem důkladně připravil. Jenom doufám, že to zvládnu. Tento stadion je prý náročný, takže mám jisté obavy - a myslím, že právem. Nejdříve se předvede Trikimees. Držte mi palce!
Stalo se něco úžasného - Trikimees zvládl všechny pokémony sám, aniž by byl byť jen trošičku zraněný! Nebylo to tak těžké! A je to skvělý pocit.
Brawly mi taky dal Kolenový odznak. To je super, nečekal jsem, že to půjde tak hladce.
Ihned po výhře jsem šel do Pokécentra a pak opět k panu Barneymu. A teď kurz do Slateport city!
Ihned po vylodění jsem šel bojovat s těmi trenéry na pláži. Tito trenéři neměli silné pokémony, takže skvělá příležitor si vyexpit Murka.
Když jsem prošel celou pláží, šel jsem do města. Byla zde velká řada členů týmu Aqua, takže jsem si šel promluvit se stařenkou dole. Nic o tom nevěděla, takže jsem šel do budovy. Promluvil jsem si s pánek u lavice. Nevím co říkal a ani mě nějak netížilo, že to nevím. Když jsem vyšel, řada už tam nebyla. Je čas se podívat dovnitř té budovy.
Á, je to muzeum lodí. Aqua asi mají rádi lodě. Když jsem šel nahoru, promluvil jsem si s nějakým pánem. Ihned přišli dva členi týmu Aqua a chtěli se mnou bojovat. Murk si s nimi bez problému poradila. Šikovná Beautifly! Pak přišel jejich šéf, něco mi řekl. No, tady toho asi moc nebude, je čas se vrhnout dál!
Severně bylo hodně trenérů, proto jsem musel často odbíhat. Ale pak něco přišlo. Zápas s dvojčaty, já si zvolil Kaljua a Variho. Bezhlavě jsem použil Magnidute. Vari padl na zem, já ho vzal ale už bylo pozdě. Vari padl. A to jen kvůli mé hloupé chybě.
Variho jsem pohřbil tam, kde jsem ho chytil. Na Cestě 102. První chycený pokémon padl kvůli mé chybě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Kopírování striktně zakázáno! Používat můžete jen věci s výslovným souhlasem administrátora (pak bude uveden zdroj) a nebo kde je na konci článku napsáno (Volně šířitelné - nemusíte uvádět zdroj a můžete libovolně kopírovat). Nelegální zkopírování textu povede k nahlášení na blog.cz!
Hlavní admin: Lukáš "Fang" Fangovich
Team Flare by Fangsoft (c)
Datum založení: 28.8.2013