Nuzlocke - Díl 9 - Dynamový odznak!

9. září 2013 v 19:24 | Lukáš "Fang" Fangovich
Dneska se mi špatně vztávalo. Pořád jsem se nevzpamatoval z toho, co se stalo. I když mě mí pokémoni snaží zvedat náladu, tak si nedokážu připustit, že to není moje chyba. Ale musím něco nědal. Neochotně jsem tedy vyrazil útočit na další trenéry. Procházel jsem kolem místa, kde se to stalo. Málem jsem se rozbrečel, ale to bych neměl. Musím ukázat, že jsem silný. Tamní trenéry jsem pozadil, ale stále jsem měl žal v srdci. Toho se jen tak nezbavím.
Nyní jsem se vydal na východ. Časem prý dojdu do dalšího města, kde je bleskový stadion. Super, tam Kalju zazáří Magnitudem... magnitudem...
Jako první pokémon, kterého jsem potkal byl Electrike. Trochu mi připomnal Variho. Asi si ho chytnu. Nakonec jsem nechytl, ale jednou ano.
Po chvilce jsem došel k May, takže další zápas. Pořád se ale nemohu zbavit svého smutku. Snad to na mě během zápasu nepůjde znát. Všechny její pokémony jsem porazil bez sebemenšího zaváhání. Za chvíli jsem došel do Mavile city.
Jako první jsem šel do pokécentra. Když jsem uviděl, že se zde prodávají kola, neodolal jsem a koupil si Mach Bike. Ihned jsem šel na stadion, ovšem..
Zde byl Willy, ten, co mi ukazoval, jak chytat pokémony. Měl pouze Ralts level 16. Bylo to rychlý. A teď už na stadion!
Zvolil jsem si.. Kalju. Musí to zvládnout.
Trenéři byli slabí, vrhl jsem se tedy na GYM Leadra. Snad zužitkuji smutek k mé vlastní síle! Všechny jeho pokémony jsem bez problému porazil. No, snad se mi vrací můj elán! Watson mi dal Dynamový odznak, takže to už mám třetí!
Po tom jsem šel do jednoho domku pod pokécentrem, tam mi někdo dal HM06 Rock Smash. Suprový!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Kopírování striktně zakázáno! Používat můžete jen věci s výslovným souhlasem administrátora (pak bude uveden zdroj) a nebo kde je na konci článku napsáno (Volně šířitelné - nemusíte uvádět zdroj a můžete libovolně kopírovat). Nelegální zkopírování textu povede k nahlášení na blog.cz!
Hlavní admin: Lukáš "Fang" Fangovich
Team Flare by Fangsoft (c)
Datum založení: 28.8.2013