Redova cesta za šampionem - Díl 1

7. září 2013 v 12:28 | Lukáš "Fang" Fangovich
Ráno jsem se probudil. Den jako každý jiný. Pak jsem si uvědomil - dnes mám narozeniny! Konečně 10! Dostanu svého pokémona - moc dobře vím, koho chci - Bulbasaura - on je pokémon, který se mi bude hodit na první dva stadiony, brácha mi to říkal. Vydal jsem se tedy do laboratoře - ale byl tam jenom Green. Green je můj "kamarád", ale ve skutčnosti jsme docela nepřátelé. Pořád říkal, že si budu moct vybrat pokémona jako první, on si vezme toho, který bude silnější. To je celý on, ale ať si nemyslí, že je silnější než já! To já jsem tady nejsilnější trenér. Po profesoru Oakovy žádné stopy. Vydal jsem se tedy do druhého města - i když mě profesor varoval, že tam nemám chodit - prý je to moc nebezpečné.Už jsem skoro byl v trávách, když mě vyrušil profesorův křik. Spolu jsme šli do laboratoře. Popadl jsem hned první pokéball, který mi přišel pod ruku. A vida - Bulbasaur! Ihned jsem si ho vzal a Green si vzal Charmandera. Chudák Squirtell..
Po tom, co už jsem odcházel z laboratoře mě přepadl Greed. Ukážu mu, že on není nejsilnější trenér v tonmhletom městě! Vyhrál jsem - jak jinak. Green z toho byl celý rudý. Kdo by to do něj řekl, že zelenáč bude rudý? Při odchodu mi ještě profesor řekl, že se mám stavit do vedlejšího města pro jistý "balíček". No jasně, já jsem tady kurýr. Ani to nebyla dlouhá cesta - uplynula jak voda a potkal jsem pár skvělých pokémonů. Do Viridian city jsem přišel časně a ihned jsem se vydal do pokémoního střediska. Hned poté do obchodu. Jakmile jsem vyšel z obchodu, šel jsem severně. Ležel tam pán, který "neměl své kafe". Všichni ale víme, že kocovina je zákeřná nemoc. Vydal jsem se tedy na východ - na Route 22! Potkal jsem spoustu skvělých pokémonů - například Mankey! Když už jsem ho chtěl chytit, byl tu háček - nemám pokébally! Ten senilní děda mi je zapomněl dát.. Šel jsem tedy spátky do města po vysokých trávách - aby byl můj Bulbasaur ještě silnější. Cestou jsem přemýšlel, co je v tom balíčku. Přece jenom, v těchto "Tajemných balíčcích" většinou bývá "Tajemná rostlina". Když jsem dorazil do města, dal jsem Oakovi ten balíček a ten vyndal pokébally. No jasně - tohle taky dává smysl. Dal nám ty Pokébally a Pokédex. Tak, a moje dobrodružství může začít!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Kopírování striktně zakázáno! Používat můžete jen věci s výslovným souhlasem administrátora (pak bude uveden zdroj) a nebo kde je na konci článku napsáno (Volně šířitelné - nemusíte uvádět zdroj a můžete libovolně kopírovat). Nelegální zkopírování textu povede k nahlášení na blog.cz!
Hlavní admin: Lukáš "Fang" Fangovich
Team Flare by Fangsoft (c)
Datum založení: 28.8.2013