Redova cesta za šampionem - Díl 10

13. září 2013 v 12:48 | Lukáš "Fang" Fangovich
Když jsem prošel skrz Diglettí tunel, tak mi jeden profesor v bráně řekl, že když seženu 10 pokémonů, dá mi Flash. A to se mi bude opravdu hodit. Takže - Catching TIME! Prošel jsem jednou branou východně. A vida, spal tam Snorlax! Takže tudy cesta nevede. Když jsem šel branou nahoru - tedy do 1. parta, podíval jsem se dalekohledy. Z jednoho pohledu jsem usoudil, že dostat se z Cerulean city do Lavender city je skvělý Rock tunnel a z druhého pohledu to, že ten Snorlax musí vážit snad 10 metráků! Hned co jsem vyšel z brány chytl jsem Ekanse. Cool, ještě jednoho! Po chvilce chození jsem našel Drowzeeho level 11, nic moc, ale je to pokémon. Ale nechci ho expit, zajdu si do školičky!
Přes Diglett tunnel jsem se dostal na Route 2, a zašel jsem za tím profesorem. Teda pomocníkem. Dal mi flash, super, můžu se vydat do toho rock tunnelu ať je kde je!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Kopírování striktně zakázáno! Používat můžete jen věci s výslovným souhlasem administrátora (pak bude uveden zdroj) a nebo kde je na konci článku napsáno (Volně šířitelné - nemusíte uvádět zdroj a můžete libovolně kopírovat). Nelegální zkopírování textu povede k nahlášení na blog.cz!
Hlavní admin: Lukáš "Fang" Fangovich
Team Flare by Fangsoft (c)
Datum založení: 28.8.2013