Redova cesta za šampionem - Díl 15

15. září 2013 v 14:25 | Lukáš "Fang" Fangovich
Byl jsem v obchodě a tam si nakoupil nějaké věci. Nyní jsem na cestě do toho Manison. Jedna hodná babička mi dala čaj. Bůh ví, z čeho ten čaj je. Byliny jako byliny. Pak jsem vyšel na střechu obchoďáku a koupil drink jedné malé holce. Ta mi dala 3 různé TM.
A přiznejte si, že jste ukončili větu po "Ta mi dala."
Šel jsem tedy do Game Corneru. Tak jsem si promluvil s nějakým rakeťákem. Ten se mnou chtěl bojovat, tak jsem bojoval, on ustoupil a já si přečetl ten příšernej plakát. Hele, páčka! Sešel jsem tedy po schodech dolů. Celým komplexem jsem prošel docela rychle. Přišel čas na souboj s Giovannim, sbohem Pikachu.
Nazdar Raichu! Vyléčím si pokémony a je čas se na to vrhnout. Nakonec to nebylo tak těžké, vyhrál jsem jen s pomocí Venosaura. A Giovanni si zapomněl Silph Scope, jdeme do města duchů!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Kopírování striktně zakázáno! Používat můžete jen věci s výslovným souhlasem administrátora (pak bude uveden zdroj) a nebo kde je na konci článku napsáno (Volně šířitelné - nemusíte uvádět zdroj a můžete libovolně kopírovat). Nelegální zkopírování textu povede k nahlášení na blog.cz!
Hlavní admin: Lukáš "Fang" Fangovich
Team Flare by Fangsoft (c)
Datum založení: 28.8.2013