Redova cesta za šampionem - Díl 3

9. září 2013 v 13:31 | Lukáš "Fang" Fangovich
Šel jsem do pokémonního centra. Ihned po té jsem se vydal na stadion - s Bulbasaurem, Butterfree a Pikachuem. Věděl jsem, že dnes budu potřebovat jen Bulbasaura. Tak či tak, byl jsem docela nervózní, říká se, že Brock je skvělý trenér. O to víc mám strach. Brocka tam hlídal Liam. Toho jsem vyškolil coby dub, pak jsem se vydal za Brockem. Vůbec to nebyl tak těžký zápas, oboum pokémonům - Geodudovi a Onixovi jsem dal OHKO (One Hit Knock Out). Brock mi pak dal odznak. Super! S radostí jsem si výskal a šel jsem do centra - měl bych si vytrénovat Pikachu. Vydal jsem se tedy na Západ. Potkal jsem nějakého vědce - ten mi dal Běžecké boty. No, nevím co je to za nesmysl, ale třeba se to bude hodit. Na cestě mě čekalo hodně trenérů. A ty boty - obravdu jsou dobré! Bylo tady opravdu hodně trenérů. Pak jsem uviděl vysokou trávu stromy, řekl jsem si, že si odpočinu. Najednou na nás vyskočila Jigglypuff a dala se do zpěvu. Přestávka tedy trvala o něco déle - spali jsme nějaké 2 hodiny! Naštěstí jsme po chvilce dorazili do Pokémonního centra. Poblíš byla jeskyně Mt. Moon, byla mi opravdu povědomá..
V jeskyni byl opravdu velký počet Zubatů. Po chvilce jsem přišel na to, proč je mi to tak povědomé.. Tady chytl můj bratr Shiny Geoduda! Čím hlouběji jsem byl v jeskyni, klesla teplota, bylo tam více Parasů a -- členů Team Rocket! Nějak jsem se vykroutil z jeskyně. Byl jsem smutný, že jsem nepotkal žádného Shiny pokémona, ale jednou příjde. Stejně si budu muset někdy chytit kamenného pokémona, takže se tam vrátím! Ale.. jsem v Cerulean city, takže je čas, na další zápas na stadionu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Kopírování striktně zakázáno! Používat můžete jen věci s výslovným souhlasem administrátora (pak bude uveden zdroj) a nebo kde je na konci článku napsáno (Volně šířitelné - nemusíte uvádět zdroj a můžete libovolně kopírovat). Nelegální zkopírování textu povede k nahlášení na blog.cz!
Hlavní admin: Lukáš "Fang" Fangovich
Team Flare by Fangsoft (c)
Datum založení: 28.8.2013