Redova cesta za šampionem - Díl 8

13. září 2013 v 12:00 | Lukáš "Fang" Fangovich
Vyléčil jsem si pokémony a zvedám kotvy na S.S. Marine. Nejdříve jdu vybrakovat pokoje, prej okypujou bohatstvím. Nejdříve jsem šel na palubu, tady bylo pár mořských vlků, všechny jsem proškolil - Pikachuem, samosebou. V jedné kautě mi řekl jeden pán, že CUT seženu u Kapitána. No, mám trochu strach..
Bylo tam hodně trenérů, už v nějaké 5. kajutě dostal Diglett lvl up, takže už je 24ka. Ale je čas se soustředit na jiného pokémona, Butterfree, kupříkladu. A bomba, vešel jsem na špatné místo a opět Green. To abych ho znova porazil. A to už mi Pikachu i Diglett padl! No co, porazím ho tak či tak. Během zápasu se navíc Ivysaur naučil Razor Leaf. To už jsem neřešil, prohrál jsem. FUUUU!
Na lodi jsem pak potkal dívku, která mě nechala se prospat a tím si vyléčit pokémony. Bůh ví co se dělo během toho spánku. No a zase Green. Tentokrát jsem ale na něj byl připraven. Vyhrál jsem bez sebemenšího problému. A ten pitomec Green odešel. Myslím že skoro brečel. Há há! Kapitán mi pak dal HM01 - CUT. Super, takže jdeme posekat pár stromečků!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Kopírování striktně zakázáno! Používat můžete jen věci s výslovným souhlasem administrátora (pak bude uveden zdroj) a nebo kde je na konci článku napsáno (Volně šířitelné - nemusíte uvádět zdroj a můžete libovolně kopírovat). Nelegální zkopírování textu povede k nahlášení na blog.cz!
Hlavní admin: Lukáš "Fang" Fangovich
Team Flare by Fangsoft (c)
Datum založení: 28.8.2013